Przegląd kosmetyków do ukrywania cieni pod oczami

Przegląd kosmetyków do ukrywania cieni pod oczami

25 grudnia 2016 Wyłącz przez Radek

Cienie pod oczami to zmora w zasadzie każdej dorosłej kobiety. Szczególnie, że mogą pojawić się w zasadzie po każdej nieprzespanej nocy, a mogą być spowodowane także spaniem na płaskiej poduszce. Jakie kosmetyki pomogą Wam poradzić sobie z tym uporczywym problemem? Jedną z ciekawszych propozycji jest krem rozświetlający pod oczy firmy Ziaja. Jego dużą zaletą jest cena – małe opakowanie można kupić nawet za kilka razy.

Jednak gdy używa się go regularnie, to efekty będą zauważalne. Szczególnie, że jest delikatny i nadaje się także dla skóry wrażliwej. Kremem z wyższej półki jest krem pod oczy Tołpa. Dodatkowo uznawany jest za krem odżywczy i regenerujący, więc nie tylko pomoże ukryć cienie, ale także zregenerować się wrażliwej skórze pod oczami.

Koszt to kilkanaście złotych. Swój wzrok warto zwrócić także w kierunku kremu ze świetlikiem lekarskim firmy Flosek. To także koszt tylko kilku złotych, a efekty są zadziwiająco dobre. Krem stosuje się zarówno pod powieki, jak i pod oczy.

Regeneruje, a także łagodzi wszelkie rodzaju opuchnięcia pod oczami. Należy jednak także pamiętać, że równie ważne jak samo radzenie sobie z cieniami pod oczami, ważne jest ich unikanie. Dlatego też tak znaczący jest regularny sen, spożywanie witamin i odpowiednio ułożona dieta. Ostrożnie należy też wykonywać makijaż, aby nie podrażnić i tak bardzo wrażliwej w tym miejscu skóry.

Profilaktyka jest najlepszym lekarstwem, kremy są tylko chwilowym działaniem naprawczym.